Předsvatební fotky 02/2015

16. června 2015 v 17:43 | Irena M. |  Lidé
Ahooj :),
tak na dnešek jsem slíbila svatební fotky, ale jelikož mi to zabralo děsně moc času a je jich příliš, tak jsem se rozhodla to rozdělit na dvě části- 1. předsvatební a 2. svatební a slavnostní nebo tak nějak :). Zkrátka to tu nechci přehltit.
Nehledě na to, že bych se měla učit, ale znáte to, všechno je zajímavější a když vím, že jde o latinu, tak se mi do toho chce ještě míň.
Ale to není důležité. Chtěla bych říct, že to bylo moje první a snad ne poslední focení svatby (taťka je zasnoubený :D). Mamka mi tvrdí, že se mi to povedlo, jenže je to mamka, ta mi to říct musí :D. Zůstává pravdou, že já taky nejsem úplně zklamaná, na poprvé snad nemůže být nic úplně perfektní. Právě proto doufám, že ještě někdy dostanu podobnou příležitost.
A teď konečně k samotné svatbě, za prvé- celá dokumentace pro mě byla doost náročná, odešla jsem z oslavy dřív než ostatní, protože mi úplně dunělo v hlavě a přitom to žádná velká svatba nebyla. Druhá důležitá věc je fakt, že se mi vdala mamka a já jsem moc šťastná, že je šťastná.
Svatba se odehrála 7. února 2015, což bylo vybráno právě mou mamkou. 7. února se měla narodit moje ségra i já, nakonec se naše data narození trochu liší, ale pro mamku to zjevně něco znamenalo :).
Jinak v téhle první časti je to převážně o hostech a tak, v druhé části bude nevěsty se ženichem trochu víc samozřejmě. A kvůli tomu, že se obřad odehrával v kapli jsem docela bojovala se světlem, jelikož zatím žádná osvětlení nemám :/.
No ale bylo to super dojemný a skvělý, takže mi ve finále je snad i jedno, jak fotky dopadly, protože svatba snad líp dopadnout nemohla, alespoň podle toho, jak to vnímám já :).
Přeju i vám spoustu super zážitků a krásný večer.
Irena M.


další foto pod perexem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Daniela Daniela | Web | 18. června 2015 v 16:45 | Reagovat

Mě se fotky líbí. Je to něco jiného, než to, co je dneska všude vidět. Hlavně ty černobílé ne mě působí hodně umělecky. Ale nejvíc se mi líbí ta, kde se nevěsta maluje.
Máš štěstí, že sis mohla něco vyzkoušet. U mě v rodině už jsou všichni ženatí, vdaní a ti, co nejsou, tak kdo ví kdy to na ně přijde... a kamarádi si na svatbu povolali profíky, takže nemám koho bych využila jako obětního beránka. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama