Venezia 09/2013

16. června 2015 v 20:42 | Irena M. |  Křížem krážem
Čauky mňauky :),
byli jste někdy v Benátkách? Pokud ne, tak můžu jedině doporučit. Všichni mi tvrdili, jak tam smrdí kanály, ale asi jsem celkem imunní proti smradům nebo jsou ostatní prostě jen maličko přehnaní a říkají jen to, co si někde přečetly, těžko říct.
Kažopdáně se smradem jsem problém neměla, jediné, co mě sužovalo bylo docela děs běs vedro, ale jinak veliká paráda a upřímně se mi Benátky líbily daleko víc než Řím, mají takové nějaké kouzlo, možná je to těmi uličkami (ve kterých jsem se neztratila, hurá!) a nebo možná tím, že Itálii docela mooc miluju :D. Jak moc afektovaně to zní?
Nicméně už jsou to snímky pořízené téměř dva roky zpátky (září 2013). Jsou z adaptačního kurzu (ano, u nás na škole levné výlety nevedou), na jednu stranu mě štvalo to další a celkem zbytečný ždímání rodičů, protože upřímně, seznámit jsme se mohli jet klidně k Mácháči. Ale to už je teď jedno, Benátky za to určitě stály. Do teď na ně moc ráda vzpomínám a doufám, že se tam ještě někdy dostanu.
Jo ale, abych nebyla tak přehnaně pozitivní, tak cestu na místo jsme absolvovali okolo čtvrté hodiny ranní, pokud se nepletu a myslela jsem, že zmrznu, byla to docela štreka. Ale abyste pochopili, proč mi byla zima- jeli jsme na lodi (autobus je totiž moc pohodlný a vsadím se, že příliš levný) achjo. A abych vás nemystifikovala, tak vám na rovinu řeknu, že poslední fotka není z Benátek, ale z pokoje, ve kterém jsme bydleli v Caorle během východu slunce v den, kdy jsme jeli do Benátek, vím, že je hoodně tmavá, ale já jí mám ráda, protože vstávat do hezkýho východu je moc fajn.
A ještě jedna důležitá maličkost je fakt, že fotky jsou focené na docela už chudáka zrcadlovku starouše Emanuela (neptejte se, proč si pojmenovávám foťáky), protože ač je horší a nemám s ním tolik možnosti a už chudák mele z posledního, tak je na dovolené mnohem praktičtější, než můj nováček Dragomir, se kterým jsem dva roky a pořád se teprv seznamujeme a hlavně je pan E. asi dvěstěkrát lehčí než pan D. a nebolí mě z něj krční páteř.
Je to už docela dávno, tak aspoň můžu srovnat, jestli jsem se od té doby někam posunula.
Snad na vás zapůsobí/zapůsobily Benátky aspoň z poloviny jako na mě. A doufám, že se vám takovýhle typ článku zalíbí, tím myslím o cestách, protože jsem navštívila už pár docela pěkných míst, na příště plánuji buď Antverpy nebo Paříž, to ještě uvidím, jak se vyspím :).
Mějte se krásně!
PS. Vidíte také na šesté fotce na zdi srdce nebo mám jenom moc zkreslenou představivost? :D
PS 2. Možná už se dokopu k tý latině.
Irena M.


další foto pod perexem
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 fonax fonax | Web | 21. června 2015 v 11:04 | Reagovat

Moc hezké fotky! Zvlášť mě zaujala oprýskaná zeď a street art.:)

2 megfigyelő megfigyelő | E-mail | 17. července 2015 v 9:03 | Reagovat

Ahoj. Nejsem odborník na fotky. Baví mě se na ně dívat. Tato fotka je zajmavá. Je zaměřená na prostředí, které je dle mého názoru nekonvenční. Fotka je zajímavá právě pro tu svou nekonvenčnost.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama