Červenec 2015

Do rodinného alba

29. července 2015 v 20:19 | Irena M. |  Lidé
Zdravím :),
doufám, že se máte skvěle a taak. Dnešní článek měl vyjít mnohem dřív, ale díky naléhání objektů na fotkách se mi to sem vůbec dávat nechtělo. Jednalo se o mojí mamku se ségrou. Dělaly mi modelky na líčení, u mamky jsem se vztekala jako dítě, kterýmu nekoupí hračku, protože mi to vůbec nešlo podle mých představ :D a ségra mě zas rozčilovala tím, že se neustále otáčela, chtěla si s někým povídat a stěžovala si, jak jí veškeré tahy štětcem bolí :D.
Další porod nastal během focení ségry, protože se prostě všude ksichtí a když jsem po ní chtěla něco jen trochu vážného, tak se smála. Je fakt, že je to lepší, než kdyby se mračila.
Ale tak docela jsme to zvládly :D. Komu se bude zdát, že modré stíny jsou moc, tak ano- je to moc, ale to je podstata líčení na focení. Protože na fotkách všechno hrozně zaniká a focení zkrátka nemůže být nudné.
A dál bych to nerozebírala :).
Jinak líčení pokračuje asi tak, že mě to baví jen když mi to jde a jakmile dojde na linky nebo rudou rtěnku, tak jsem z toho pořád celkem nešťastná, ale snad je to lepší než na začátku :).
Už dost stěžování :)
Mějte se krásně a užívejte léto :)).
Irena M.


další foto pod perexem


Velká Amerika

21. července 2015 v 20:20 | Irena M. |  Křížem krážem
Ahoooj, ahoj, ahoj,
dnes to vidím na pár minut filozofie. Už delší dobu přemýšlím, jak to funguje mezi lidmi a zatím jsem na nic pozitivního nepřišla. Došlo mi, že byla asi pěkná pitomina ukazovat to, co dělám, "světu". Protože lidi jsou akorát neskutečně nenávistní a jejich zřejmě přirozenou potřebou je hanit ostatní. Taky to dělám, vím, že to dělají ostatní mně, tak proč bych nemohla taky?
Velebnosti, jdu blejt :).
Chci to změnit, protože vím, jak špatně já sama zvládám kritiku. Někdo mi na facebookovou stránku napsal k jedné téměř dva roky staré fotce něco o tom, že mi nic neříká zlatý řez. Kopanec do hlavy. Nesnáším, když někdo soudí podle jedné fotky. Ok, uznávám, že to nebyla fotka podle předpisů. Jediné, co se snažím dodržovat je, abych neřezala v kloubech a aby byly fotky zaostřené na správných místech. Ale vždyť fotografie je snad o fantazii, o nápadu, o tom, že člověk zkouší nebo se pletu?
Kdyby to byl aspoň nějak inteligentně sestavený komentář, kdyby mi ten člověk chtěl poradit a ne kdyby si prostě jen chtěl rýpnout. Já přece vím, že to není ideální a že se můžu zlepšovat.
Gratuluji k evolučnímu pokroku, škoda, že nejsme stroje, to by bylo vše ideální.. asi.
Achjo, achjo, teď už se tomu směju, já neandrtálec, já nic nevědět o zlatý řez.
Tak to nic, jen jsem chtěla zmínit, co mě vytočilo a že je to jen další podnět k tomu zamyslet se sama nad sebou a přestat urážet ostatní. To, že se to nelíbí mně totiž nic neznamená, hlavní je, že se to líbí člověku, který to tvoří. Takže na jednu stranu ještě, že takoví lidé jsou, aby nám nastavili zrcadlo a něco nás naučili :).
Takže joo, ve finále jsem šťastná a vy snad také :).
Teď už ale k věci. Dneska jsem konečně navštívila Velkou Ameriku. Mám pocit, že z mého okolí už tam byl skoro každý, takže jsem tam nic velkýho originálního nevyplodila :D. Každopádně to byla krása, vedro taky moc prima. Šly jsme to s mamkou obhlídnout, protože tam v řijnu chceme vzít mojí výměnnou studentku z Německa, tak abychom zjistily, zda to stojí za to :).
Upřímně jsem ani nevěděla, že jsou tam další dva lomy- Mexiko, kde pracovali v šílených podmínkách političtí vězni a Malá Amerika, ale abych pravdu řekla, tak k té Velké Americe je nejpohodlnější cesta, nejpěknější výhled a celkově jsem z ní měla takový nejlepší pocit. Takže asi taaak, mám jen pár fotek z cesty na místo a tak.
Přeji všem krásný zbytek dne :))).
Joo a mám za sebou další lekci líčení, tentokrát jsem zkoušela kouřové líčení, furt to patlám, ale snažím se :D. Tak o tom zas někdy příště.
Irena M.


další foto pod perexem

Patlání- lekce druhá

16. července 2015 v 19:57 | Irena M. |  Lidé
Krásný večer :),
tak přišel čas znovu něco napsat. Můj mozek stávkuje a skládá naprosto nesmyslný věci, ale já jsem takhle šťastná, takže v pohodě. Všechno je skoro ideální.
Před čtyřmi dny jsem se vrátila z tábora, kde jsem si zahrála svoji instruktorskou premiéru.. hrooozně to letí. Měla jsem báječný děti, vedoucí a i zbytek lidí okolo sebe, docela mě to překvapilo, takže až na dva hodně krizový dny to bylo skvělý. Odvezla jsem si spoustu super zážitků, ale ještě teď to dospávám.
Teďka zbytek prázdnin hodlám pokračovat v těžce pohodovém období :).
No a k té podstatné věci, která se celého článku týká. Začala jsem sí dělat kurz líčení u jedné máminy známé (janafoldova.com), zatím si připadám jak totální patlal, ale snad se to časem podá.
Tak vám servíruju své "poprvé" pěkně z čerstva, konkrétně z dnešního dopoledne/odpoledne. Vlastně tam z toho líčení ani moc vidět není, ale tak co už.
Víc ze sebe dneska nedostanu.
Mějte se krásně :).
Irena M.


další foto pod perexem