Velká Amerika

21. července 2015 v 20:20 | Irena M. |  Křížem krážem
Ahoooj, ahoj, ahoj,
dnes to vidím na pár minut filozofie. Už delší dobu přemýšlím, jak to funguje mezi lidmi a zatím jsem na nic pozitivního nepřišla. Došlo mi, že byla asi pěkná pitomina ukazovat to, co dělám, "světu". Protože lidi jsou akorát neskutečně nenávistní a jejich zřejmě přirozenou potřebou je hanit ostatní. Taky to dělám, vím, že to dělají ostatní mně, tak proč bych nemohla taky?
Velebnosti, jdu blejt :).
Chci to změnit, protože vím, jak špatně já sama zvládám kritiku. Někdo mi na facebookovou stránku napsal k jedné téměř dva roky staré fotce něco o tom, že mi nic neříká zlatý řez. Kopanec do hlavy. Nesnáším, když někdo soudí podle jedné fotky. Ok, uznávám, že to nebyla fotka podle předpisů. Jediné, co se snažím dodržovat je, abych neřezala v kloubech a aby byly fotky zaostřené na správných místech. Ale vždyť fotografie je snad o fantazii, o nápadu, o tom, že člověk zkouší nebo se pletu?
Kdyby to byl aspoň nějak inteligentně sestavený komentář, kdyby mi ten člověk chtěl poradit a ne kdyby si prostě jen chtěl rýpnout. Já přece vím, že to není ideální a že se můžu zlepšovat.
Gratuluji k evolučnímu pokroku, škoda, že nejsme stroje, to by bylo vše ideální.. asi.
Achjo, achjo, teď už se tomu směju, já neandrtálec, já nic nevědět o zlatý řez.
Tak to nic, jen jsem chtěla zmínit, co mě vytočilo a že je to jen další podnět k tomu zamyslet se sama nad sebou a přestat urážet ostatní. To, že se to nelíbí mně totiž nic neznamená, hlavní je, že se to líbí člověku, který to tvoří. Takže na jednu stranu ještě, že takoví lidé jsou, aby nám nastavili zrcadlo a něco nás naučili :).
Takže joo, ve finále jsem šťastná a vy snad také :).
Teď už ale k věci. Dneska jsem konečně navštívila Velkou Ameriku. Mám pocit, že z mého okolí už tam byl skoro každý, takže jsem tam nic velkýho originálního nevyplodila :D. Každopádně to byla krása, vedro taky moc prima. Šly jsme to s mamkou obhlídnout, protože tam v řijnu chceme vzít mojí výměnnou studentku z Německa, tak abychom zjistily, zda to stojí za to :).
Upřímně jsem ani nevěděla, že jsou tam další dva lomy- Mexiko, kde pracovali v šílených podmínkách političtí vězni a Malá Amerika, ale abych pravdu řekla, tak k té Velké Americe je nejpohodlnější cesta, nejpěknější výhled a celkově jsem z ní měla takový nejlepší pocit. Takže asi taaak, mám jen pár fotek z cesty na místo a tak.
Přeji všem krásný zbytek dne :))).
Joo a mám za sebou další lekci líčení, tentokrát jsem zkoušela kouřové líčení, furt to patlám, ale snažím se :D. Tak o tom zas někdy příště.
Irena M.


další foto pod perexem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renda♥ Renda♥ | Web | 21. července 2015 v 20:23 | Reagovat

pěkný

2 Nicole Nicole | Web | 21. července 2015 v 23:59 | Reagovat

psík je krásny, rovnako ako fotky...pripomínajú mi detstvo na našej chate v krásnej nedotknutej prírode :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama