Srpen 2015

Patlání- pokračování

3. srpna 2015 v 20:00 | Irena M. |  Lidé
Nazdárek :),
dneska jsem úplně super naladěná, ale vůbec se mi nechce rozepisovat. Taakže ve zkratce, dnes jsem zkoušela nalíčit sama sebe a vzhledem k tomu, že jsem si chtěla vyzkoušet úplně všechno od linek až po výraznou rtěnku, tak jsem vypadala jako lehká holka, moc hezký výraz.
Pak přišla mamka, ať jí nalíčím, našla tam chybku, samozřejmě, ale jinak dobrý, dobrý. Fajn den docela :D.
Dnešní fotky budou opět z líčení, už ani nevím, kdy to bylo, ale určitě tak týden zpátky, je to ze dvou dní a je tam moje kamarádka kočka Péťa :).
Tak se kochejte :D.
S láskou
Irena M.

Medvědí speciál

2. srpna 2015 v 18:35 | Irena M. |  Fauna a flóra
Nádherné odpoledne všem :),
taak čím začít? Už včera jsem zmiňovala na facebooku, že jsem původně myslela, jak nebudu mít během prázdnin čas fotit, ale vzhledem k pozměněným plánům je všechno jinak a já nestíhám upravovat a zveřejňovat, tak se mi tu hromadí celkem veeliký hromady fotek :D a já jsem líná to všechno zpracovat.
Nicméně jsem od čtvrtka do soboty byla u kamarádky Týny v Berouně, takže dneska to vidím na medvědí speciál :), ať to není pořád jen o lidech :). Bylo to tam skvělý, parádní, báječný, moc jsem si to užila :D :).
Chvíli jsme hlídaly Týny mladší sestřičku, což bylo taky zpestření, jako úkol jsem dostala Týnu nalíčit, načež jsem líčila i její mamku, taakže poctivě trénuju, ale už se docela těším až tahle série fotek po líčení, skončí, jelikož jich mám fakt až příliš a je pro mě dost složitý to vybírat a promazávat nepoužitelné, třeba mě chytne nálada to všechno udělat, což by bylo ideální, jelikož mi na obou kartách dochází paměť a to je ta nevýhoda velký paměti, pořád si myslíte, jak je nekonečná a ejhle. ups. :D..
Mimochodem Kuba, Vojta a Matěj jsou stále stejně boží jako byli ve večerníčku, jé, jak já je měla ráda :). Nostalgie jak blázen, připadám si jako pani zralá na důchod. Na Točníku mají taky medvědí sourozence- Agátku a Martina, ti jsou teda ještě docela malí a mají taky vlastní večeníček, což mi tedy uniklo, ale ve finále mě zaujali víc než samotný hrad.
Jsou to krásná zvířata a fakt, že kdybych je potkala ve volné přírodě, tak se asi podělám na tom nic nemění :D. Snažila jsem se je, co možná nejvíc fotit bez oplocení, ale úplně to nešlo, co se dá dělat, zvlášť když slečna Agátka pořád, ať jsem se snažila jak jsem se snažila seděla takovým stylem, že jí přes obličej šel drát :D.
Jinak začínám propadat panice, protože to všechno šíleně rychle utíká a jsem z toho celkem nešťastná, za měsíc zpátky do školy, třeťák bude, předpokládám, plný řečí o maturitě, huráááá!
Tak se mějte krásně, jste skvělí, vaše krásné komentáře mi dělají hroooznou radost a to, co dělám mě pak baví tisíckrát víc :), děkuju mockrát.
Irena M.


další foto pod perexem