Válendo

15. září 2015 v 19:15 | Irena M. |  Křížem krážem
Irčo, už bylo dost lenošení. Takže kde začít? Prázdniny jsem si fakt užila, jsem docela opálená, přišly fakt na prd dny, ale zase bylo mnohem víc těch skvělejch dní.
Jen se mnou teď spoustu věcí nespolupracovalo, třeba můj počítač, ale co už..
nechci se o těch menších či větších potížích zmiňovat. Jen se toho teď děje na můj vkus až moc.
Každopádně.. tábor, Černá Hora, Itálie- moje prázdniny ve zkratce, všechno to bylo opravdu skvělý, ale teď už zpátky do reality :(.
Jen bych vám ráda připomněla ty teplý letní dny.
V Černé Hoře, což je jen tak mimochodem super boží země. Turistická letoviska jsou sice dost špinavá, personál tak nějak nic neřeší.. uklízečka zamete písek pod postel a je tam milion čumilů, co by si vás s velkou láskou odnesli do postele :D anebo vlastně kamkoli.
Byli jsme na místě, kde žijou převážně Albánci a vím, že hoodně lidí má k těmhle končinám odpor, ale pokud se podíváte trochu dál do vnitrozemí, tak tam najdete fakt krásnou přírodu.
A Irča co? Irča si nevzala foťák :D.
Poněvadž nechtěla fotit miliardu lidí u támhletoho sloupu a u týhle krásný vlny. Chtěla jsem si odpočinout :D. Jo, bylo tam pár fakt hezkých míst, ale na druhou stranu jsem dost času zevlila na pláži a ve vodě, takže tak.
Noo a co se Itálie týče, byly jsme jak v Účastnících zájezdu. Já, mamka, ségra, teta, bratránek s přítelkyní a mini synem :). Byla sranda celkem, Trávili jsme tedy týden v Bibione (česká Itálie), byli jsme tam naposled, když jsem byla ještě docela miniaturní dítě. Joo a těch Čechů tam ve finále taky nebylo tolik, aspoň ne v našem okolí, tam bylo zatraceně hodně Němců.
Nicméně jsme navštívili město Terst (neuskutečněný výlet do Benátek svedli na to, že já už tam byla), ale Benátky teda byly hezčí. Je fakt, že v Terstu měli dost dobrý lampy.
Následně jsme navštívili zámek Miramare, a pak ještě nějakou vesnici, která byla dřív obří město a její jméno neznám, protože už jsem byla teda fakt hodně unavená a nevnímala jsem nic.
Ale Miramare mě teda úúplně nadchnul, taková italská Hluboká jen s mořem no. Ani jsem nemusela jít dovnitř, okolo bylo vážně úplně nádherně.
Takhle bych to nějak shrnula, padaj mi víčka. Škola už mě asi vyčerpává, těžko říct :D.
Tak tady fotky z Itálie, nějaká fauna a flóra, bordel fontána a tak. Možná ještě dodám nějaké později, nechci nic slibovat.
Doufám, že se budou líbit a přinesou nám ještě aspoň trochu sluníčka a tak nějak všeobecně všeho, co s létem souvisí. A taky doufám, že jste se měli stejně suprově jako já :).
mějte se, smějte se :))
Irena M.


další foto pod perexem


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama