Říjen 2015

Rezignace, syndrom vyhoření a jiná pozitiva

17. října 2015 v 13:33 | Irena M. |  Lidé
Ahooooj,
název článku aktuálně perfektně vystihuje moje stavy.
Minulý týden u nás byly výměnné studentky z Německa, čtyři holky z naší třídy včetně mě tedy týden chyběly, aby se o ně staraly, aby se tu cítily co nejlépe a hlavně, abychom zlepšily svoje jazykové schopnosti.
Jenže to se prostě nebere, přijdete zpátky do školy a místo toho, aby vás v tom pedagogický sbor podpořil, tak vám napálí všechny písemky hned a okamžitě, není čas ztrácet čas..ne všichni, samozřejmě.. jaj, boha, nesšnáším třeťák.
Mám pocit, že nedám maturitu a taky mám pocit, že to není jenom pocit.
Tak si říkám, že se snad potom dostanu někam, kde mě to bude konečně bavit.
Ve čtvrtek jsme měli přednášku o tom, jak komunikovat s hluchoněmými pacienty, jak interesentní. Nee, vážně, asi se začnu učit znakový jazyk.
A včera jsem byla na přednášce o homeopatii, taky skvělá věc :). Tak mám v tom životě snad aspoň nějaký cíle, přežívat z jedný akce do druhý. Momentálně jsou to podzimní prázdniny a blížící se premiéra Hunger games, po které mě budou držet nad vodou Vánoce, ježiš miluju Vánoce!
Tak jo, předala jsem vám pozitiva svého života, která jsou podpořena tím super báječným počasím!
Nicméně než se dostanu k Vánocům, tak je tu zatím ještě pořád podzim nebo aspoň něco, čemu se tak říká. V pondělí bylo ještě moc hezky, svítilo sluníčko a tak, s Ivčou jsme tedy šly fotit a vylezly z toho docela fajn fotky, si tak říkám :).
No nic, mějte se krásně a já se jdu nudit výpisky z imulogie a epidemiologie..
Nechci si stěžovat, jsem ve skutečnosti dost pozitivní člověk :D. Ono to zas tak hrozný nikdy není.
Irena M.


další foto pod perexem