Co se mi povedlo a co se mi povede

3. ledna 2016 v 20:39 | Irena M. |  Co se jinam nevešlo
Staring at the blank page before you
Open up the dirty window
Let the sun illuminate the words that you could not find
Reaching for something in the distance
So close you can almost taste it
Release your inhibitions

Feel the rain on your skin
No one else can feel it for you
Only you can let it in
No one else, no one else
Can speak the words on your lips
Drench yourself in words unspoken
Live your life with arms wide open
Today is where your book begins
The rest is still unwritten.
Pozitivní myšlení, to je základ všeho a smějte se, jak jen chcete, je mi to buřta. Jsem člověk, který mluví o svých emocích nahlas, protože to tak prostě je a nejsem kvůli tomu špatná, to teda ne. Touhle písničkou (ten text nahoře) se teďka chci řídit.
Rok 2016 je rokem mých osmnáctých narozenin a já mám v plánu spoustu věcí. Musím spoustu věcí změnit, tím si jsem jistá a mám dojem, že už jsem začala. Ať mi to klidně ublíží, ať mě to položí, já zase vstanu. Nejsem ničí hadr na podlahu.
Jasně, že jsem v uplynulém roce udělala asi miliardu chybu, ale kdo ne? (miluju, že když udělám blbost, tak jsou všichni okolo mě svatí, kteří nikdy nic neprovedli a zapomenou všechno dobré, co jsem udělala). Pro mě je střěžejní si z těch chyb něco vzít, abych je neudělala znovu a mohla dělat nové :D. Nee, ve skutečnosti mám opravdu v hlavě tolik nápadů a projektů, které se rýsují docela slibně, teď nesmím ztratit motivaci a ono to půjde. Ráda bych věnovala svou energii do podstatných věcí. Ráda bych se stala lepším člověkem, ale nemůžu slíbit, že nebudu chybovat, jsem mládě, to po mě nechtějte. Každý chybuje!
Ráda bych ale ten rok 2015 shrnula jako relativně pozitivní. Maminka se vdala, táta se zasnoubil, ségra odmaturovala. Poznala jsem slušnou hromádku fajn lidí a ještě u slušnější hromádky jsem poznala, že do mého života nepatří. A v tomto duchu to bude asi směřovat dál, nechci znásilňovat sama sebe tím, že si budu pouštět k tělu ty, kteří hledají jen mé chyby, nevidí to kladné a kteří se mnou mají potřebu manipulovat a dokazovat si, že jsou něco víc než já. Kdo tohle chce? Nuu, taky jsem se chtěla zmínit o svém úspěchu se cvičením- 30 dní s Jillian (cvičební program a fuška jako prase) jsem zvládla a nedávám si žádné předsevzetí, že zhubnu deset kilo, jen bych chtěla pokračovat ve cvičení. Dostala jsem k Vánocům super cute boty na běhání, tak doufám, že v nich uběhnu dooost kilometrů. Jo a taky chci víc číst (Sophiina volba mi tu leží tři měsíce a nejsem ani v půlce).
Doufám, že budu i nadále dělat to, co mě dělá šťastnou a u čeho se cítím svobodná. Loni jsem si totiž focením vydělala svoje první peníze (snad ne poslední) a peníze od Ježíška hodlám investovat do kurzu focení (chtěla jsem taky zainvestovat do nového objektivu, dolly sukně a autoškoly), ale tohle mi teď přijde jako priorita. Zdá se, že fotící krize je zažehnána. Dalším úspěchem minulého roku je rozhodně to, že jsem si založila tento blog. Joo, já vím, docela jsem se mu přestala věnovat, ale nechci se za to omlouvat, to se tak občas stává. Nikomu nedlužím žádné vysvětlení. Jsem jen člověk. Ale přesto, tyhle řádky mi dávají víc než se možná zdá a ty krásné komentáře, to je prostě boží a vždycky když to čtu, tak se cítím jak na obláčku. Jsem trošku afektovaná, nedá se nic dělat.
Také jsem se chtěla zmínit o tom, že končím s tancováním, s láskou, kterou jsem dělala třináct let (odpusťte, jestli se pletu, matika není moje silná stránka). Protože je čas jít dál. Všeobecně jsem opustila víc věcí, které mi přestaly dělat radost, protože to nemá smysl. Našla jsem si ale koníček, který můj čas vyplňuje, začala jsem se učit znakový jazyk a zatím mě to děsně baví a dává mi to spoustu energie.
Baví mě líčení! V létě jsem psala, že se do toho nemůžu dostat, ale teď mi to dělá velikou radost, v lednu už budu líčit slečnu na ples. Díky za svěřenou důvěru, ale tedaa jsem podělaná, že to podělám :D.
Největší úspěch ale je, že stále hledám samu sebe, ještě nevím, kde jednou skončím, prostě jen vím, že jednou všechno skončí. Ale nevzdávám to (to je ten úspěch). Jen mě to teď všechno nějak víc baví, i ten samotný život. Hází mi klacky pod nohy, to je jasný, ale dává mi tolik příležitostí k tomu být šťastná a já jich chci kruci využít!
Takže vám všem přeji tolik odvahy, kolik mám momentálně já, spoustu zdraví, které je zkrátka potřeba jako sůl, ať máte okolo sebe pouze lidi a zvířata, se kterými jste šťastní, ať objevujete nové věci a dělá vám to radost.
Co víc vám říct, buďte spokojení a hledejte pozitiva v maličkostech! Nenechte si ubližovat, jediný, kdo vás může soudit jste vy sami. A pokud jste něco nezvládli, začněte znovu. Zlepšujte se.
Mám vás ráda a moc děkuji všem, kteří mi projevili podporu v uplynulém roce a snad budou pokračovat i nadále :). A taky doufám, že jste svátky zvládli bez stresu a užili jste si pohádky a všechny ty vánoční vůně. Nespěchejte.
Věřím, že se nám povede mnoho věcí a mým předsevzetím je vážit si sama sebe a i nepatrných dobrých skutků, které dělám. Začít u sebe.
Uh, to je zase slátanina. To je tak, když píšete přesně to, co vás zrovna napadne :).
Posílám vám lásku a sílu! No a také fotky, které byly pořízeny v období vánočních prázdnin :).
Mějte se krásně.
Irena M.


další foto pod perexemVAť je pro vás každý den svátkem :).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 venyfeny venyfeny | 3. ledna 2016 v 21:07 | Reagovat

Moc hezky si to napsala.
Věřím, že sama sebe jistě najdeš. Je vidět, že jsi člověk, jenž myslí velice pozitivně a to se mi na tobě líbí.Přeji ti, aby jsi uběhla, co nejvíce kilometrů s novými boty.  Ať se ti povede nádherně nalíčit slečnu na ples a také ať si užiješ oslavu svých 18 narozenin.
Jinak nádherně fotíš a určitě dělej věci, které tě dělají šťastnou.

2 Miniprasátko Čenda Miniprasátko Čenda | Web | 3. ledna 2016 v 21:20 | Reagovat

Pěkný článek. Ve cvičení chci pokračovat i já, ale ten běh mě nějak neláká. :-D Ráda se sem vrátím, jelikož taky fotím. Sice na mém blogu budou jenom fotky mého miniprasátka, ale to se taky počítá. :D Přeji ti ať se ti všechny tvé cíle podaří splnit :-)

3 Irena M. Irena M. | 5. ledna 2016 v 21:03 | Reagovat

Děkuju krásně za milé komentáře, podporu a přeju, ať se vám jen daří :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama