Jaro lásce přeje

21. března 2016 v 20:32 | Irena M. |  Lidé
Pěkný večer vám všem :),
doufám, že je vám všem fajn. Mně je totiž dost divně, všechno se mi nějak sesypalo pod rukama, tak musím něco dělat, abych na to nemyslela, což zahrnuje například tvorbu palačinek z litru mlíka, které ve finále nikdo nejí :D.
Mám rozečtený Pygmalion. Čtu ho dva měsíce, nevím, jak se stalo, že knihu o 142 stranách čtu takovou dobu, ale nějak jsem se do toho nemohla dostat.
Dávám dohromady ročníkovou práci na téma homeopatie a taky mi to trvá proklatě dlouho.
Budu moderovat ústřední kolo psychologické olympiády, prý mám literární střevo a hezky se vyjadřuji. Jo, to se moc hezky poslouchá, když je člověk pocvhálen.
Zásadní novinkou ale je, že se mi pěkně rýsuje fotoateliér. Aaaaaa, chce se mi křičet, protože to docela vyvažuje ty nepříjemnosti, co se mi teď dějou v životě.. Focení a psaní je totiž můj únik od reality, který zkrátka potřebuji (proto píšu knížku, která zřejmě nebude publikovatelná :D).
Můj báječný otčímek vymaloval a položil podlahu za asistence maminky a už se děsně těším až se to rozjede (nezbývá mi než žít ve víře, že se to rozjede). Mám světla, nějaké rekvizity, jen s těmi pitomými plátny jsou potíže. Musím se posunout s tím focením dál a víc se v tom vzdělávat, jen kdyby mě to občas tak nerozčilovalo. Občas jsem vážně nevyzpytatelná. Ale vždycky jsem šťastná za to, jak moc mě celá moje rodina v mém koníčku podporuje :).
Dost už ale, vzhledem k tomu, že včera byl první jarní den, tak se sem tyhle fotky vyloženě hodí, protože už z prvouky víme, že na jaře vše rozkvétá, rodí se mláďátka a lásce je zkrátka přáno.
Fotila jsem mladý pár k prvnímu výročí jejich vztahu a bylo to moje první párové focení, proto jsem moc vděčná Elišce, že se do toho tak obula a náležitě mi s tím pomohla :). Snad se budou fotky líbit, zatím je ten můj "ateliérek" improvizovaný kvůli těm výše zmíněným plátnům, ale fotkám to snad nijak zásadně neuškodilo. Snažili jsme se, jak jsme mohli.
Nicméně jim přeji mnoho dalších krásných společných let :).
Mějte se, smějte se.. je jaro, což znamená, že léto už skoro klepe na dveře, dobrá, možná trochu předbíhám, ale stejně.. Hurá!
Irena M.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama