Veliká noc, veliký den

28. března 2016 v 16:39 | Irena M. |  Fauna a flóra
Krásný den přeji :),
jak jsem již zmiňovala v minulém článku.. všechno teďka kvete, jaro se hlásí o slovo a já jsem za to převelice šťastná. Není nad pocit vyběhnout ven jen ve svetru a nezmrznout na místě. Já vím, že ty zimy jsou teď prý nic moc (pro mě to teda moc je!), já jsem takový letní tvor, řekněme a kdybych si měla vybrat, tak sníh by mi tedy vůbec nechyběl. Mohla bych sem zatahovat ekologii, ale vzhledem k tomu, že je to poměrně ožehavé téma, tak ji nechám ležet na dně šuplíku. Nebudeme si kazit den debatami, o tom, co je správné a co není. Jsem příliš unavená, než abych to dělala. Nějak jsem poslední dny málo spala. Velikonoce pro mne totiž bohužel mají význam pouze volnočasový. Přiznávám se dobrovolně a bez mučení, že o Velikonocích vím velký kulový, základy mám, ale jen bůh ví, zda se zakládají na pravdě.
Víra je ale také docela nebezpečné téma k hovoru. Nějak jsem se začal námětům, při kterých se můžu s někým rozhádat, vyhýbat. Nemám to ráda, vyčerpává mě to a ve finále jsem jediná, kdo se trápí.
Takže starosti stranou. Do školy se mi nechce. Píšeme z halogen derivátů a budu zkoušená z Moskvy a Petěrburgu, přičemž má ruská slovní zásoba sahá maximálně do "Miňa zavut Irína."
Taky máte u druhého jazyka tendenci mluvit anglicky? Asi je to tím, že jí mám daleko zafixovanější, protože angličtina s ruštinou mají společné tak leda prd. No a čeština s pokusem o ruský přízvuk je také velice záživná.
Každopádně zde pro vás mám dnes opět něco z babiččiny zahrádky, kde se to začíná zase zbarvovat, což je fajn a vypadá to hnedka lepšejc.
Nechť přežiju(te) školu/ práci či jiné volnočasové aktivity bez újmy a jste šťastni nejen na Velké noci.
Čauky mňauky a já jdu na ty halogenderiváty.
PS. Jenom připomínám, že loni bylo na Velikonoce bílo, tak jsem moc ráda, že jsme se tomu letos vyhnuli :).
Irena M.


další foto pod perexem

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama