Duben 2016

Černobíle

17. dubna 2016 v 10:50 | Irena M. |  Lidé
Ahoooj, ahoj, krásný den všem :),
začněme sebestřednou informací o tom, že jsem včera měla svátek a docela mě překvapilo, kolik lidí mi popřálo a byla to moc hezká přání. Já vím, že na tom, že je moje jméno v kalendáři, není moc co k slavení, ale stejně je to super vědět, že jsou kolem vás lidi, kteří si na vás vzpomenou.
K svátku jsem dostala od babi kytičku, což je odvážný, když si jí pravděpodobně za týden ponese domů, aby ji zachránila. U mě totiž uhyne i kaktus (bez nadsázky).
A přijde mi jako slušnost podat info o svém příteli- Streptokokovi. Opustil mě. Těžké loučení. Nicméně mám v krvi reaktivovaný EB virus, hurá. Moc nerozumím tomu, co to přesně znamená, jen vím, že nejsem žádnej simulant! Nesmím cvičit a musím jíst hodně vitamínů. Pozitivní je, že ho jen nosím a nepřenáším. Zdraví zdar!
Mimo jiné jsem se v období absence školní docházky začala koukat na Once upon a time a už si začínám připadat závislá.. Včera jsem zase byla s rodinkou na Básnících a nezklamali, bylo to moc hezké. Až na nepřiměřeně viditelnou reklamu na Hartmann, Dr. Maxe, radio Impuls, Mazdu, Preventan a Nikon, to bylo fakt skvelý. Jen přemýšlím, zda je v dnešní době možné něco natočit bez takového množství sponzorů, kteří chtějí být co nejvíc vidět..
Co se dá dělat, přejděme už k věci.
Sešla jsem se s letošní absolventkou tanečního oboru ZUŠky a udělaly jsme fotky na tablo. Měla bych nafotit i absolventky prvního stupně, ale pro ty ještě nemám datum :). Přifařila se k nám Káťa se slovy, že je ráda, že jsme jí vzaly s sebou, protože by se jinak děsně nudila :D.
A já musím říct, že se mi moooc líbí a mám z nich velikou radost.
Tak snad se budou líbit i vám.
Přeji hezký zbytek víkendu a já se jdu učit prvoky. Bože, už abych byla ve čtvrťáku! :D
Mějte se krásně
Irena M.

další foto pod perexem