Černobíle

17. dubna 2016 v 10:50 | Irena M. |  Lidé
Ahoooj, ahoj, krásný den všem :),
začněme sebestřednou informací o tom, že jsem včera měla svátek a docela mě překvapilo, kolik lidí mi popřálo a byla to moc hezká přání. Já vím, že na tom, že je moje jméno v kalendáři, není moc co k slavení, ale stejně je to super vědět, že jsou kolem vás lidi, kteří si na vás vzpomenou.
K svátku jsem dostala od babi kytičku, což je odvážný, když si jí pravděpodobně za týden ponese domů, aby ji zachránila. U mě totiž uhyne i kaktus (bez nadsázky).
A přijde mi jako slušnost podat info o svém příteli- Streptokokovi. Opustil mě. Těžké loučení. Nicméně mám v krvi reaktivovaný EB virus, hurá. Moc nerozumím tomu, co to přesně znamená, jen vím, že nejsem žádnej simulant! Nesmím cvičit a musím jíst hodně vitamínů. Pozitivní je, že ho jen nosím a nepřenáším. Zdraví zdar!
Mimo jiné jsem se v období absence školní docházky začala koukat na Once upon a time a už si začínám připadat závislá.. Včera jsem zase byla s rodinkou na Básnících a nezklamali, bylo to moc hezké. Až na nepřiměřeně viditelnou reklamu na Hartmann, Dr. Maxe, radio Impuls, Mazdu, Preventan a Nikon, to bylo fakt skvelý. Jen přemýšlím, zda je v dnešní době možné něco natočit bez takového množství sponzorů, kteří chtějí být co nejvíc vidět..
Co se dá dělat, přejděme už k věci.
Sešla jsem se s letošní absolventkou tanečního oboru ZUŠky a udělaly jsme fotky na tablo. Měla bych nafotit i absolventky prvního stupně, ale pro ty ještě nemám datum :). Přifařila se k nám Káťa se slovy, že je ráda, že jsme jí vzaly s sebou, protože by se jinak děsně nudila :D.
A já musím říct, že se mi moooc líbí a mám z nich velikou radost.
Tak snad se budou líbit i vám.
Přeji hezký zbytek víkendu a já se jdu učit prvoky. Bože, už abych byla ve čtvrťáku! :D
Mějte se krásně
Irena M.

další foto pod perexem
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama