Pepík

8. května 2016 v 17:39 | Irena M.
Ahooj, ahoj, krásný sluníčkový den :),
Dostala jsem možnost fotit miminko, takže z toho mám nesmírnou radost a zvažuji návštěvu nějakého toho kurzu, ale to se ještě uvidí. Dost mi veškeré focení znesnadňuje moje "sebedůvěra" a s Pepíkem to bylo stejně tak. Achjo, já se těch malých uzlíčků skoro bojím dotknout, jak jsou křehcí. Asi bych potřebovala s nějakým drobkem trávit víc času, abych si na to zvykla, ale to už jsem zase jinde.
Jen teď přemýšlím, zda na můj blog ještě někdo zavítá. Zrušila jsem facebook, kde jsem měla svou stránku a u každé fotky jsem zveřejňovala odkaz k fotkám zveřejněným zde. Taky jsem za to zrušení dostala sprďana ze všech stran "Bez facebooku jako bys nebyla." Ale snažím se věřit, že propagovat se lze i jinak, tak uvidíme :D. Každopádně žádné abstinenční příznaky po deseti dnech rozhodně nemám, první tři dny jsem sice automaticky klikala na aplikaci fb, což mě dost vyděsilo. Že se z mého zdlouhavého, řekla bych až nekonečného surfování fotkami a statusy opalcovanými lajky stala rutina je dost děs. Přestala jsem ovládat čas, který jsem tam trávila a řeknu zcela upřímně, že bez něj vlastně skoro nevím co na tom internetu dělat :D. Těch pár let na modro-bílé stránce udělá s člověkem své a já si uvědomila, že už mě to nebaví. Že mi už dost pomuchlal život a díky němu mám akorát tendence zůstávat v minulosti, páč a jelikož mám každého pitomce, co mi ublížil neustále na očích. Nechci tedy ale hlásat, jak je špatné mít profil na facebooku, ale pro mě to rozhodně špatně je :D.
Tudíž teď čekám až se uzdravím, čtu a dala jsem si předsevzetí věnovat každý den alespoň deset minut věcem kolem maturity. Jsem zodpovědnost sama tedy :D.
A ještě něco.. krásný Den matek :), ať se všem (nejen) maminkám co nejvíc daří.
Mějte se hezky.
Irena M. 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama